circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі побудують багатофункціональні спортмайданчики

01.08.2019, 10:26

text
Поділитися:

Під головуванням заступника голови облдержадміністрації Едуарда Гугніна відбулося засідання робочої групи, яка розглянула перелік пропозицій щодо будівництва мультифункціональних спортивних майданчиків. Загалом від територій до облдержадміністрації надійшло 27 таких пропозицій.

У 2019 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту Запорізькій області виділено 8 мільйонів 91 тисячу 700 гривень. Кошти будуть використані на умовах співфінансування державного та місцевих бюджетів 50% на 50%.

Нині конкурсна комісія вивчила потреби територій та відповідність наданих проєктів вимогам Міністерства молоді та спорту України. Зокрема, йдеться про відведення органами місцевої влади земельної ділянки для будівництва або реконструкції майданчика розміром не менше 38 м завдовжки та 20 м завширшки. Спортмайданчики мають бути мультифункціональними, розрахованими на чотири ігрових види спорту і належати до комунальної власності. Крім цього, в пропозиції має бути проєктно-кошторисна документація, затверджена в установленому порядку.

За словами заступника голови облдержадміністрації Едуарда Гугніна, не всі пропозиції, надані на розгляд комісії, відповідають вимогам Міністерства.

– Серед наданих територіями 27 пропозицій конкурсною комісією обрано три проєкти. Ще п’ять пропозицій потребують доопрацювання документації. Тож перед відповідними територіями буде поставлено завдання доопрацювати документи в робочому порядку до 14 серпня поточного року. Після цього розпорядженням голови облдержадміністрації буде затверджено повний перелік мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту, які будуватимуться в Запорізькій області на умовах спів фінансування за кошти державного та місцевих бюджетів, — зазначив Едуард Гугнін.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: