circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі погоджують правовий статус земель Міноборони

28.11.2017, 11:00

text
Поділитися:

Обласна робоча група з питань державної реєстрації земельних ділянок, що належать до земель Міністерства оборони, провела чергове засідання під керівництвом заступника голови облдержадміністрації, голови обласної робочої групи Олександра Бабаніна.

Загалом у Запорізькій області нараховується близько 500 земельних ділянок, яким необхідно надати правовий статус. Під час засідання розглянуто вісім ділянок, розташованих у м. Бердянськ.

Членами робочої групи вивчено стан використання земельних ділянок, їх правовий статус, наявні документи на земельні ділянки та нерухоме майно. Наразі напрацьовано щодо кожної земельної ділянки алгоритм дій по прискоренню реєстрації права постійного користування за структурними підрозділами Міністерства оборони України.

Крім цього, проаналізовано стан виконання протокольних доручень за результатами попереднього засідання, а також визначено алгоритм дій органів виконавчої влади та місцевого самоврядування для прискорення реєстрації права постійного користування.

За результатами розгляду питань надано доручення членам робочої групи та органам місцевого самоврядування, на територіях яких розташовані земельні ділянки, а також підготовлено низку запитів до вищих органів влади стосовно надання роз’яснень та інформації, які допоможуть прискорити оформлення прав на землю Міністерства оборони.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: