circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі покращилося стягнення аліментів

23.03.2018, 10:45

text
Поділитися:

Застосування закону про стягнення аліментів демонструє позитивні результати. Такий підсумок підбито на засіданні регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання органами державної виконавчої служби рішень про стягнення аліментів при Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області, яке провів начальник ГТУ юстиції в Запорізькій області Сергій Васильцов.

– На сьогодні в області спостерігається позитивна динаміка виконання завдань, що були поставленні перед нами Міністром юстиції. Після останнього засідання штабу показники винесення постанов покращились удвічі – з 45% до 85%, а на початок квітня маємо досягти рівня 100%, – повідомив Сергій Васильцов.

Начальник Управління державної виконавчої служби ГТУ юстиції у Запорізькій області Артур Товмасян доповів, що в окремих районах показники винесення постанов перевищують 100%, до них відносяться Василівський, Великобілозерський, Веселівський, а також окремі райони міста Запоріжжя. Натомість у Новомиколаївському та Оріхівському районах ці показники становлять 50%.

Завдяки проведеній роботі з початку року виконано 29 813 рішень про стягнення аліментів. За виконавчими документами про стягнення аліментів сума стягнутих коштів склала 42 242 523 грн., із них 4 516 505 грн. стягнуто у зв’язку із застосуванням до боржників заходів, передбачених ч.ч. 9,12 ст. 71 ЗУ «Про ВП». Загалом кошти від стягнення аліментів у Запорізькій області отримали 32 360 дітей.

Крім цього, учасники засідання регіонального штабу розглянули низку питань, зокрема про стан виконання рішень судів про стягнення аліментів; показники роботи територіальних відділів державної виконавчої служби щодо кількості винесених постанов про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві виїзду за межі України, про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві керувати транспортними засобами, постанов про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві користування зброєю, пристроями для відстрілу патронів, постанов про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві полювання тощо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: