circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі покращується доступ громадян з особливими потребами до інфраструктури

24.09.2019, 11:59

text
Поділитися:

Під головуванням керівниці апарату облдержадміністрації Зінаїди Бойко відбулося засідання обласного комітету доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури. У роботі взяли участь начальник Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Олександр Билим, представники профільних департаментів та управлінь облдержадміністрації, голова громадської організації «Запорізький обласний конгрес осіб з інвалідністю» Валентина Кононенко, активісти громадських організацій, що опікуються питаннями людей з інвалідністю.

Як повідомила Зінаїда Бойко, за результатами проведеної роботи у І півріччі поточного року органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування затверджено кошториси робіт по облаштуванню засобами безперешкодного доступу на загальну суму 35 713,079 тис. грн. Зокрема, по містах обласного значення − на суму 33 039,069 тис. грн, по районах − 2 674,01 тис. грн.

Зокрема, у м. Бердянськ виконано роботи з поточного ремонту пандусу міського палацу культури на суму 100 тис. грн.

У Пологівському районі на реконструкцію тротуару по вул. Єдності з елементами безперешкодного доступу для маломобільних груп населення витрачено 419,962 тис. грн.

Загалом по області встановлено 20 пандусів, дев’ять поручнів, 24 кнопки виклику, на дев’яти об’єктах промарковано сходи контрастною фарбою, облаштовано шість санвузлів, здійснено пониження бордюрного каменя на 10 об’єктах та облаштовано одну автостоянку.

− На сьогодні продовжується робота по оновленню та розміщенню бази даних щодо доступності об’єктів житлового та громадського призначення по кожному населеному пункту та забезпечено доступ громадськості до цієї інформації. Також триває робота щодо облаштування будівель навчальних закладів області засобами безперешкодного доступу для людей з різними нозологіями, − повідомила Зінаїда Бойко.

За підсумками засідання органам виконавчої влади та місцевого самоврядування доручено провести роботу з виконання всіх заходів для забезпечення безбар’єрного доступу до будівель і приміщень закладів, установ загального користування та житлових будинків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: