circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі поліцейські та активісти «Опори» виявлятимуть порушення на виборах

09.09.2020, 08:41

text
Поділитися:

8 вересня відбулася перша робоча нарада керівництва ГУНП в Запорізькій області з представниками громадянської мережі «Опора» напередодні місцевих виборів-2020. В заході взяли участь начальник ГУНП в Запорізькій області Микола Лушпієнко, заступник начальника Павло Карабута, керівники відділів Управління превентивної діяльності та територіальних підрозділів поліції, інформує Відділ комунікації поліції Запорізької області.

Микола Лушпієнко зазначив, що громадянська організація «Опора» – бойовий партнер поліції під час проведення передвиборчої компанії і самих виборів. «Вони щоденно будуть приймати активну участь у політичних зустрічах, соціологічних дослідженнях, будуть давати оцінку роботі правоохоронних органів по забезпеченню порядку під час виборчого процесу», – зазначив очільник запорізької поліції.

Представник «Опори» Андрій Токарський підкреслив, що їх основним завданням є спостереження за дотриманням виборчого процесу в межах чинного законодавства і міжнародних стандартів. Він нагадав про основні етапи проведення виборчого процесу та проблеми, які можуть виникати на кожному з них, особливо враховуючи умови проведення масових заходів в умовах пандемії COVID-19 та карантину.

Обласна координатор громадянської мережі «Опора» Таісія Мельниченко зазначила, що роль та поведінка правоохоронної системи часто є індикаторами демократичності виборів.

«Дії та бездіяльність можуть мати не менш серйозний вплив на кінцевий результат кампанії, ніж інтенсивність агітації. Діалог громадськості потрібно починати вибудовувати з поліцією завчасно перед виборами, щоб правоохоронці чітко розуміли свою роль та очікування від них», – зазначила координатор.

Присутні керівники територіальних підрозділів поліції поставили представникам «Опори» багато запитань, обговорили конкретні приклади порушень на виборах, з якими вони зіштовхнулись у минулі роки та відпрацювали дії поліції під час фіксування правопорушень.

Основним результатом зустрічі стало рішення проведення спільних рейдів співробітників поліції та представників громадянської мережі по виявленню порушень законодавства під час виборчого процесу, а також розробка методичних рекомендацій для правоохоронців щодо основного алгоритму дій в різних ситуаціях, пов’язаних з виборчим процесом.

«Опора та запорізька поліція повинні мати можливість обмінюватись інформацією про порушення під час виборів аби своєчасно фіксувати такі випадки і реагувати на них згідно чинного законодавства», – підсумував керівник запорізької поліції.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: