circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі половина суб’єктів господарювання порушують карантинні обмеження

16.07.2020, 10:50

text
Поділитися:

Сьогодні начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області Віктор Шершнєв під час брифінгу розповів про виконання суб’єктами господарювання профілактичних та протиепідемічних заходів стосовно запобігання поширенню коронавірусної хвороби в період послаблення карантину.

– Питання дотримання вимог санепідрежиму стоїть на контролі у голови облдержадміністрації та постійно контролюється фахівцями Держпродспоживслужби. В період адаптивного карантину з початку липня 2020 року здійснено 1277 перевірок, порушення встановлено на 657 об’єктах. Тобто на кожному другому об’єкті. За результатами перевірок надано 657 приписів (пропозицій), складено 335 протоколів, у 272 випадках інформувались органи місцевої влади та у 282 – органи Національної поліції, – зазначив Віктор Шершнєв.

Фахівці Держпродспоживслужби перевірили 489 об’єктів торгівлі продовольчими товарами (окрім ринків). Порушення встановлено на 288 об’єктах. Перевірили 108 агропромислових ринків – порушення встановлено на 52 об’єктах, що склало (48%). 108 порушень встановлено на об’єктах торгівлі непродовольчими товарами. Було перевірено 268 об’єктів. Крім цього, перевірено 148 закладів громадського харчування (порушення на 102 об’єктах); 43 перукарні та салони краси (порушення на 31 об’єкті); 117 закладів оздоровлення та відпочинку (порушення на 69 об’єктах); 30 дошкільних закладів (порушення на 4 об’єктах); 71 – інші об’єкти різного напряму (3 порушення).

Віктор Шершнєв зазначив, серед найчастіших порушень були: недотримання «маскового режиму» та соціальної дистанції, відсутнє маркування щодо її дотримання; відсутні дані про проведення температурного скринінгу працівників; відсутні дезінфікуючі засоби; відсутній 5-ти денний запас засобів індивідуального захисту, не дотримується кратність вологого прибирання, не проводиться навчання працівників закладу та інші.

Усього з початку введення карантину проведено понад 15 тисяч заходів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: