circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі попередять надзвичайні ситуації на складах боєприпасів

12.10.2018, 11:10

text
Поділитися:

Під керівництвом голови облдержадміністрації, голови ради Костянтина Бриля відбулося засідання Ради оборони Запорізької області. У заході взяли участь військовослужбовці, правоохоронці, представники силових структур та очільники низки райдержадміністрацій Запорізької області.

Одне з головних питань, яке було розглянуто на порядку денному, – готовність військових частин, які розташовані на території Запорізької області та мають склади озброєння, до реагування на надзвичайні ситуації та локалізації наслідків у разі їх виникнення.

Представники визначених військових частин доповіли про наявну ситуацію та приділили увагу питанням евакуації не тільки військових частин, а й мирного населення.

За словами Костянтина Бриля, в усіх цих питаннях потрібне миттєве реагування та завчасно прорахований план дій, забезпечити який мають представники місцевої влади спільно з військовими.

– Хочу нагадати, що ми з вами зібралися після тієї ситуації, яка сталася на складах боєприпасів у Чернігівській області. Тож нині маємо докласти зусиль, аби в нашому регіоні подібна надзвичайна подія не повторилась. На території Запорізької області розташовані частини, де є склади боєприпасів. Вважаю, що на кожному з цих об’єктів варто провести тактичні навчання. Тож найближчим часом нами буде підготовано лист від Ради оборони області на ім’я Командувача Об’єднаних сил Сергія Наєва з проханням надати дозвіл на проведення цих навчань, – підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: