circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі популяризують робітничі професії

28.12.2017, 14:42

text
Поділитися:

У Запорізькій області вперше відбувся широкомасштабний квест – марафон «Робітничий орієнтир» у рамках профорієнтаційного проекту «START PROFI Обирай. Вирішуй. Дій.» з метою популяризації робітничих професій. На базі професійно технічних навчальних закладів та випускників шкіл проведено 34 квести, в яких взяли участь 710 випускників 9-х класів, 60 учнів ПТНЗ та 50 педагогічних працівників.

Фахівці служби зайнятості за допомогою інтерактивної форми в творчій атмосфері привертали увагу молоді до затребуваних робітничих професій. Особливо активно розгорнули роботу в цьому напрямку фахівці Бердянського, Мелітопольського, Гуляйпільського, Запорізького, Приморського, Оріхівського, Південного, Розівського, Чернігівського центрів зайнятості.

За ініціативи Запорізького обласного центру зайнятості, Шевченківського районного центру зайнятості, за підтримки представників ПАТ «Мотор Січ» спільно із Запорізьким машинобудівним вищим професійним училищем проведено профорієнтаційний квест «Робітничий світ професій» для випускників 9 – х класів Шевченківського району.

Для школярів Бердянської спеціалізованої школи № 16 відбувся профорієнтаційний квест «Робітничий орієнтир», організований фахівцями Бердянського міського центру зайнятості за допомоги студентів 4 курсу за спеціальністю «Психологія», викладачів кафедри психології Бердянського державного педагогічного університету.

Працівники Гуляйпільського районного центру зайнятості організували професіографічну екскурсію в рамках профорієнтаційного квесту «Робітничий орієнтир» для учнів 9-х класів Гуляйпільської загальноосвітної школи I – III ступенів №1. Учні відвідали Гуляйпільський механічний завод ПАТ “Мотор Січ”, побували в кількох цехах підприємства, де побачили багато моментів виробничого процесу, дізналися про можливості професійного навчання за робітничими професіями, які використовуються на підприємстві.

За словами організаторів заходу, під час квест-марафону фахівці допомогли школярам сформувати правильне уявлення про реалії трудового життя, позитивне ставлення до робітничих професій та порадили обдумувати свій професійний вибір з урахуванням не тільки власних бажань, а й можливостей та потреб ринку праці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: