circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі посилено контроль за маломірними судами

11.01.2018, 11:59

text
Поділитися:

Протягом 2017 року Управлінням Укртрансбезпеки у Запорізькій області проводилися заходи щодо оперативного контролю на водних об’єктах, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Так, за звітний рік здійснено 300 оглядів річкових суден місцевого значення, проведено 18 оглядів баз стоянок малих та маломірних суден, за результатами яких складено 146 протоколів про адміністративні порушення.

Фахівцями Управління було надано 1200 консультацій та прийнято до розгляду 618 реєстраційних справ для здійснення реєстраційних дій у Судновій книзі України. Після їх опрацювання зареєстровано 343 судна у Судновій книзі України, виключено 37 суден із Суднової книги України, замінено судновий білет на безстроковий у 221 випадку, внесено 60 змін до Суднової книги України, до державного бюджету сплачено 485,6 тис. грн.

Крім цього, проведено 78 рейдових перевірок, з них 32 – спільно з представниками водної поліції. За їх результатами видано шість приписів, оглянуто 12 одиниць причальних понтонів для відстою та 126 суден торговельного флоту.

У Запорізькій області зареєстровано 18 баз-стоянок для маломірних суден, згідно з реєстраційними записами в Суднових книгах України налічується близько 6000 маломірних суден, із яких в експлуатації, за даними Регістру судноплавства України, знаходиться 5000 одиниць.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: