circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі посилено працевлаштовують безробітних селян

08.11.2017, 11:52

text
Поділитися:

Однією з найгостріших проблем на селі є зайнятість населення. Якщо загалом по Запорізькій області за станом на 01.10.2017 року на одне вільне робоче місце претендували 12 безробітних, то на селі – 89.

Для розв’язання цієї проблеми центрами зайнятості укладено угоди про співпрацю з об’єднаними територіальними громадами. З метою оперативного реагування на потреби людей фахівці служби зайнятості щотижнево виїжджають до об’єднаних територіальних громад та надають населенню консультаційні послуги щодо можливості реєстрації, навчання, підвищення кваліфікації, тимчасової зайнятості, реєстрації через інтернет ресурси, можливості відкриття власної справи тощо.

За даними обласного центру зайнятості, впродовж січня – вересня 2017 року соціальними послугами служби зайнятості в Запорізькій області скористалися 8,4 тисячі безробітних, які проживають у сільській місцевості. За цей період службою зайнятості працевлаштовано 7 300 жителів сільської місцевості, крім цього 3300 громадян взяли участь у громадських роботах, 2 400 – у роботах тимчасового характеру.

Користується популярністю така послуга служби зайнятості як професійне навчання за професіями та напрямками, що сьогодні користуються попитом у сільській місцевості.

Протягом 9 місяців 2017 року було відкрито 138 груп за сільськогосподарськими напрямками, до навчання в яких було залучено понад 3000 безробітних. По закінченню навчання працевлаштовано понад 90% із них.

З урахуванням професійного досвіду безробітних та вимог роботодавців до майбутнього персоналу Запорізький обласний центр зайнятості організував курси підвищення кваліфікації як за професіями, які мають сталий попит на селі, так і за новими перспективними напрямками. Зокрема, групи безробітних навчалися за такими програмами: новітні технології вирощування зернових та соняшникових культур, вирощування молодняка великої рогатої худоби, технічне обслуговування тракторів та сільськогосподарських машин, основи охорони праці за різними напрямками тощо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: