circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі посилюють боротьбу зі стихійною торгівлею

28.03.2018, 12:10

text
Поділитися:

Під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Елли Слепян відбулося спільне засідання обласної та міської координаційних рад з питань розвитку підприємництва, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

– Рада починати наше спільне засідання, сьогодні, мабуть, уперше зібралися координаційні ради з питань розвитку підприємництва області й міста. Сподіваюсь, що робота буде плідною, а засідання відбудуться ще не раз, головне, щоб були результати, – зазначила Елла Слепян.

У рамках порядку денного учасники обговорили два ключових питання: щодо несанкціонованої торгівлі та функціонування тимчасових споруд у м. Запоріжжя. Директор Департаменту надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради Володимир Жуков доповів про вжиття заходів із ліквідації несанкціонованої торгівлі в місті.

Так, на сьогодні Запорізькою міськрадою виконано такі протокольні доручення розширеного засідання обласної координаційної ради з питань розвитку підприємництва як забезпечення інформаційної підтримки щодо висвітлення у засобах масової інформації результатів проведених перевірок місць незаконної торгівлі; ліквідація незаконної торгівлі у громадських місцях, за результатами якої було складено дев’ять протоколів.

Посадовець також зазначив, що залишаються протокольні доручення, які зараз знаходяться на опрацюванні або виконуються частково. До таких відносяться: залучення до рейдів представників Управління поліції охорони в Запорізькій області та виділення фінансування цих заходів з місцевого бюджету; сприяння ГУНП у Запорізькій області у виділенні транспортних засобів достатніх габаритів для здійснення конфіскації товарів при проведенні рейдів; перегляд повноважень інспекції з благоустрою міської ради у частині внесення змін до Правил благоустрою території м. Запоріжжя планується здійснити упродовж 2018 року. Також при опрацюванні питання щодо можливості зберігання харчової групи товарів, вилученої під час рейдів на комунальних ринках та інших закладах роздрібної торгівлі згідно з вимогами чинного законодавства, з’ясувалося, що вільне холодильне обладнання та вільні приміщення, які можуть бути передані в оренду для зберігання конфіскованих товарів, на жаль, відсутні.

Про регулювання правовідносин функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та об’єктів дрібнороздрібної торговельної мережі на території м. Запоріжжя доповів виконуючий обов’язки головного архітектора м. Запоріжжя Леонід Тендітник.

Він повідомив, що в м. Запоріжжя діє Комплексна схема розміщення тимчасових споруд, затверджена рішеннями виконавчого комітету Запорізької міської ради. Розпорядженням міського голови була створена робоча група з підготовки проекту рішення «Про затвердження Положень, що регулюють правовідносини функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та об’єктів дрібнороздрібної торговельної мережі на території м. Запоріжжя». Департаментом архітектури та містобудування Запорізької міської ради опрацьовано 97 пропозицій, підготовлено проект рішення міської ради та аналіз регуляторного впливу з М-тестом.

Під час засідання також було приділено увагу законопроектам, які погіршують стан малого та середнього підприємництва і потребують обговорення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: