circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі посилюють контроль за пунктами прийому металобрухту

04.12.2017, 15:20

text
Поділитися:

Під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Олександра Бабаніна відбулося чергове засідання обласної комісії з питань господарської діяльності, пов’язаної з металобрухтом. У заході взяли участь керівники та фахівці профільних структурних підрозділів облдержадміністрації.

Учасники засідання розглянули результати обстежень обласною робочою групою та підготовлені акти обстеження спеціалізованих металургійних переробних підприємств та їх приймальних пунктів, промислових майданчиків спеціалізованих підприємств ТОВ «НВО «Укрпромекологія», ТОВ «Т.М.К.», ТОВ «Прайд-Груп», ТОВ «Дельта-Імпекс» та ПП «Моноліт-Еко Плюс».

За підсумками розгляду всім пяти підприємствам було погоджено акти обстеження.

Крім цього, обласною робочою групою здійснено моніторинг приймальних пунктів спеціалізованого металургійного переробного підприємства ТОВ «Феррокс», де було встановлено факт відсутності аварійного комплекту для радіаційної безпеки та акта обстеження облдержадміністрації.

У зав’язку з неможливістю потрапити на промислові майданчики за адресами: вул. Південне шосе, 15, вул. Південне шосе, 20-Е, вул. Теплична, 5 та вул. Теплична, 27 Департаментом промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації був надісланий лист до ПАТ «ЗАлК» з проханням надати інформацію щодо підприємств, розташованих на його території , діяльність яких пов’язана з металобрухтом.

Учасники засідання також погодили план проведення обласною робочою групою моніторингу діяльності на 2018 рік. Зокрема, наступного року вирішено перевіряти тільки ті підприємства, на яких були зафіксовані порушення.

– Ми бачимо, що результати нашої роботи стають більш вагомими. За останній рік суттєво зросли вимоги до якісного контролю господарської діяльності підприємств. Керівники підприємств зрозуміли, що тепер не можуть показувати гірший результат. Найближчим часом наші вимоги до контролю будуть тільки зростати. Наступного року комісія буде перевіряти тільки ті підприємства та об’єкти, де раніше були зафіксовані порушення, – підбив підсумки засідання Олександр Бабанін.

На сьогодні в області понад 60 підприємств, діяльність яких пов’язана з металобрухтом, уже отримали акти обстеження.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: