circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі посилюють контроль за вагою та габаритами вантажівок

21.12.2017, 13:44

text
Поділитися:

Обласна державна адміністрація визначила місця створення мережі майданчиків для габаритно-вагового контролю та заходи щодо збереження доріг загального користування.

Наразі одним із проблемних питань організації дієвого габаритно-вагового контролю в області є незадовільний технічний стан та мала кількість майданчиків для проведення контролю.

На сьогодні діє шість таких майданчиків, які розташовані на: 263 км+200 ад М-18 Харків-Сімферополь; 341 км ад М-18 Харків-Сімферополь; 475 км ад Н-08 Запоріжжя – Дніпропетровськ – Бориспіль; 417 км ад М-18 Харків-Сімферополь; 556 км ад М-14 Одеса-Новоазовськ; 567 км ад М-14 Одеса-Новоазовськ.

З них лише один – у задовільному технічному стані, ще один – у відносно задовільному.

У Головному управлінні Укртрансбезпеки в Запорізькій області вважають, що для ефективного охоплення доріг області цим видом контролю та забезпечення збереження доріг необхідно 15-20 майданчиків.

У зв’язку з цим Департаментом промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації опрацьовано з райдержадміністраціями пропозиції щодо розташування нових майданчиків з урахуванням напрямів руху вантажного транспорту, розташування зернових елеваторів, кар’єрів тощо.

Надану інформацію проаналізовано фахівцями Служби автомобільних доріг у Запорізькій області, ДП «Запорізький облавтодор» та Управління Укртрансбезпеки в Запорізькій області. У результаті підготовлено пропозиції щодо організації 14 нових майданчиків, у тому числі будівництво семи нових та ремонту семи дорожніх ділянок.

Наразі Службою автомобільних доріг у Запорізькій області обраховується вартість робіт зі створення нових майданчиків для винесення відповідного проекту рішення обласної ради.

Також Службі автомобільних доріг у Запорізькій області та ДП «Запорізький облавтодор» доручено провести ремонтні роботи на існуючих майданчиках для приведення їх до належного технічного стану.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: