circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі посилено боротимуться із соціально-небезпечними хворобами

23.04.2021, 10:35

text
Поділитися:

Розпорядженням голови облдержадміністрації створено раду з координації дій у відповідь на поширення туберкульозу, ВІЛ та інших соціально небезпечних хвороб. Колегіальний дорадчий орган очолила заступниця голови ОДА Злата Некрасова.

До складу координаційної ради увійшли представники обласної влади, профільних бюджетних закладів, громадських та благодійних організацій, а також ключові групи стейкхолдерів (ЛЖВ, ЛТБ) і роботодавці.

Свою діяльність обласна Координаційна рада спрямує на налагодження комплексного підходу та міжвідомчої взаємодії у розробці обласних програм, проектів та заходів, включаючи такі аспекти, як профілактика, лікування, догляд і підтримка осіб, хворих туберкульозом та ВІЛ. Крім того, у компетенції ради будуть питання забезпечення дотримання прав і свобод, усунення дискримінації, моніторинг і прогнозування епідемічних процесів тощо.

Об’єднання зусиль державного та неурядового сектору, бізнесу, органів влади й місцевого самоврядування є вкрай важливим підґрунтям для ефективної й злагодженої роботи в напрямку прогнозування та реагування на динаміку поширення ВІЛ, туберкульозу й інших соціально небезпечних захворювань, – зазначила заступниця голови облдержадміністрації Злата Некрасова, коментуючи створення цього дорадчого органу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: