circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі посилено карантинні обмеження

28.09.2020, 07:31

text
Поділитися:

Під головуванням заступника голови облдержадміністрації Олени Теряєвої відбулося позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. До онлайн наради також приєдналися керівниця апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко та Головний санітарний лікар Запорізької області Роман Терехов.

Учасники засідання обговорили епідемічний стан та питання продовження карантину на території Запорізької області.

– На жаль, ситуація із захворюваністю погіршилася в усьому світі, не стала виключенням і Запорізька область. За інформацією Всесвітньої організації охорони здоров’я, наразі розпочалася друга хвиля пандемії. Україна серед лідерів по показникам захворюваності у Європі та світі, – зазначила Олена Теряєва.

Через зростання рівня захворюваності на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Новий розподіл набуде чинності з 00:00 28 вересня 2020 року.

«Помаранчевий» рівень запроваджено у Мелітополі, Токмаку та у Оріхівському, Пологівському районах Запорізької області

«Жовтий» рівень прийнято рішення встановити у Запоріжжі, Бердянську та у Веселівському, Вільнянському, Гуляйпільському, Запорізькому, Мелітопольському, Михайлівському, Новомиколаївському, Токмацькому, Якимівському районах.

Як наголосив Роман Терехов, на території всієї Запорізької області посилюються протиепідемічні заходи. До наявних правил карантину додаються нові обмеження. На територіях із «жовтим» рівнем епідемічної небезпеки: забороняється діяльність хостелів і відвідування установ соціального захисту без особливої потреби; обмеження роботи розважальних закладів у нічний час; проведення масових заходів у закладах громадського харчування обмежується 20 особами. Більш жорсткі обмеження вводяться через встановлення «помаранчевого» рівня. Зокрема, забороняється діяльність закладів розміщення, крім готелів, та розважальних закладів і ресторанів в нічний час; відміняється планова госпіталізація; робота спортивних залів, розважальних центрів, закладів побутового обслуговування, музеїв та бібліотек має бути організована з дотриманням соціальної дистанції.

Слід зазначити, що епідемічні рівні встановлюються на 14 днів. Проте, на території регіону або окремої адміністративно-територіальної одиниці регіону, на якій установлено “жовтий”, “помаранчевий” та “червоний” рівень епідемічної небезпеки, додатково можуть застосовуватись обмежувальні протиепідемічні заходи, визначені рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій або органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: