circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі посилять контроль у прикордонних районах

27.07.2021, 08:16

text
Поділитися:

Під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Володимира Шустова відбулось перше засідання робочої групи з облаштування державного кордону в межах Запорізької області.

Як повідомив Володимир Шустов, потреба у підготовці пропозицій з цього питання пов’язана зі змінами у нормативній базі. Так, були внесені зміни до Водного і Земельного кодексів України та Закону України “Про державний кордон України” в частині надання військовим частинам Державної прикордонної служби України у постійне користування землі водного фонду з метою забезпечення національної безпеки.

Також на виконання вищезазначеного Закону України в 2021 році розроблено проєкт концепції Державної цільової правоохоронної програми облаштування державного кордону щодо будівництва інженерно-технічних і фортифікаційних споруд, огорож, прикордонних знаків, прикордонних просік, комунікацій Державної прикордонної служби України на період до 2031 року. Також затверджено паспорт бюджетної програми на 2021 рік з інженерно-технічного облаштування кордону. Ним передбачено використання бюджетних коштів у сумі більш ніж 338 млн грн за напрямками інженерно-технічного облаштування україно-російського державного кордону в межах Чернігівської, Сумської, Харківської та Луганської областей, україно-молдовського державного кордону, території прилеглої до адміністративної межі з тимчасово окупованою територією Автономної Республіки Крим.

За результатами обговорення Управлінню Державного земельного кадастру Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області у взаємодії з Бердянським прикордонним загоном доручено надати до облдержадміністрації інформацію щодо первинного аудиту земельних ділянок, що надані у користування Державній прикордонній службі України для виконання нею завдань за призначенням, а також, за необхідності, підготувати пропозиції щодо додаткового відведення земель Державній прикордонній службі України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: