circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі посилять охорону унікальних природних угідь

24.02.2021, 12:19

text
Поділитися:

Голова облдержадміністрації Олександр Старух під час Дня громад акцентував увагу керівників територій на необхідності збереження 348 місцевих об’єктів природно-заповідного фонду.

Це балки, де ростуть червонокнижні квіти, діброви та гаї віком у кілька сот років, урочища, струмочки, скельні виходи із унікальною степовою рослинністю, водно-болотні угіддя.

Серед найбільш відомих місцевих пам’яток – балки Бальчанська та Росоховатська на Вільнянщині, гранітні скелі на Бердянщині та заплава р. Берда, балка Скотовата на Гуляйпіллі, верхів’я Утлюцького лиману на Якимівщині тощо.

Необхідно забезпечити виконання природоохоронного законодавства та зберегти природні ландшафти. Наразі направлено на переоформлення 40 оновлених положень. Цю роботу необхідно пришвидшити. Ми не можемо втратити заповідні землі і маємо чітко визначити межі ландшафтних та природоохоронних зон, – наголосив Олександр Старух.

У свою чергу, залучення інвесторів та нова сучасна інфраструктура поблизу природних цікавинок дасть змогу розвивати зелений туризм, показувати запоріжцям та гостям області багатства та красу нашої землі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: