circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі посилюють контроль за завантаженням автівок у кар’єрах

14.07.2020, 07:22

text
Поділитися:

Під головуванням заступника голови облдержадміністрації (стажування) Віталія Тишечка відбулась чергова нарада з питань збереження автомобільних доріг в області. Посадовець наголосив, що на нараді зібрані усі відповідні структури та члени робочої групи.

Як зазначив представник Укртрансбезпеки Михайло Скороходов, з 27 червня і до 13 липня Укртрансбезпека провела 686 зважувань, лише за останній тиждень 378 зважувань. Було виявлено понад 70 перегрузів. Пункти були розташовані на дорозі Н-08 в’їзд до Запоріжжя та на дорозі Н-30 в’їзд до Бердянська. Втім, з 12 липня працюють лише одні ваги біля Бердянська.

– Сьогодні нам потрібно відпрацювати алгоритм дій при роботі з кар’єрами. На території області є 13 кар’єрів. Часто перевізники, саме виїжджаючи з кар’єрів, порушують габаритно-вагові норми. Наша мета зараз повернути ці підприємства до законного поля, а не тиснути на бізнес. Президент дав нам чітке завдання щодо збереження доріг, адже з державного бюджету виділяються великі кошти на відбудову цих доріг по областях. І ми самі бачимо якими темпами відбудовуються дороги, тож нам потрібно в законному полі привернути увагу вантажовідправників до нагальної проблеми, – зазначив Віталій Тишечко.

Заступник директора Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури ОДА Ірина Пирожанська зазначила, що вже складено графік та форму акту моніторингового обстеження вантажовідправників щодо дотримання габаритно-вагових норм при завантаженні транспортних засобів.

Робота у даному напрямку триває постійно та знаходиться на контролі голови облдержадміністрації Віталія Боговіна.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: