circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі посилюють ваговий контроль за автоперевізниками

17.09.2019, 10:58

text
Поділитися:

Першу робочу поїздку голова облдержадміністрації Віталій Туринок здійснив уже на другий день після призначення. Очільник області перевірив виконання робіт з поточного середнього ремонту автомобільної дороги Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя (через м. Кременчук) – Маріуполь.

Під час поїздки було окреслено низку проблемних питань, які потребують особливої уваги та контролю з боку обласної влади. Зокрема, Віталій Туринок акцентував увагу на питанні щодо збереження автомобільних доріг.

У Запорізькій області, яка є транзитною для військового транспорту, де реалізуються великі будівельні проєкти, ця проблема набуває особливої гостроти. Найбільше потерпають транзитні дороги обласного центру, автошляхи, якими рухається транспорт з Бердянського порту, дороги до перевантажувальних терміналів ТОВ «СП «Нібулон».

Як зазначив під час наради Віталій Туринок, «нам важливо не тільки будувати дороги, а й зберегти їх. Який сенс витрачати стільки коштів і зусиль, коли за один літний сезон вантажівки, які порушують норми перевезення вантажу, здатні зруйнувати працю стількох людей? Це неприпустимо».

Тоді ж керівник області доручив активізувати роботу щодо перевізників, які порушують правила перевезення вантажів, та наголосив на важливості обов’язкового здійснення габаритно-вагового контролю.

За інформацією Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури, з питання збереження автодоріг в облдержадміністрації за останні два тижні було проведено ряд нарад за участю представників Управління Укртрансбезпеки у Запорізькій області, Служби автомобільних доріг у Запорізькій області, ДП «Місцеві дороги Запорізької області» та Управління патрульної поліції в Запорізькій області.

За підсумками нарад було рекомендовано, зокрема:

Управлінню патрульної поліції в Запорізькій області – посилити контроль за дотриманням водіями вантажних транспортних засобів вимог до перевезення вантажів, спільно з Управлінням Укртрансбезпеки у Запорізькій області забезпечувати інформування ЗМІ та громадськості області про застосовані стягнення з порушників правил пересування великовагового автомобільного транспорту;
Управлінню Укртрансбезпеки у Запорізькій області та Управлінню патрульної поліції в Запорізькій області – забезпечити притягнення до відповідальності шляхом накладання реальних штрафів на порушників, транспортні засоби яких рухаються по автомобільних дорогах області з порушенням вагового режиму;
Службі автомобільних доріг у Запорізькій області та ДП «Місцеві дороги Запорізької області» доручено привести у відповідність існуючі майданчики на автомобільних дорогах загального користування та опрацювати питання будівництва нових майданчиків та надати відповідні пропозиції облдержадміністрації;
Райдержадміністраціям доручено опрацювати питання стосовно забезпечення існуючих, а також тих, що будуть будуватися, майданчиків для роботи пунктів габаритно-вагового контролю, освітленням та електропостачанням.
За даними Департаменту, в період з 06.09.2019 по 13.09.2019 працівниками Управління Укртрансбезпеки у Запорізькій області було складено дев’ять актів за перевезення вантажів понад установлені вагові норми на суму 2067 євро.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: