circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі позапланово перевірять автозаправки

25.11.2019, 08:59

text
Поділитися:

В Україні триває боротьба з нелегальною діяльністю автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів. Запорізька область також бореться з порушниками закону.

Розпорядженням голови облдержадміністрації Віталія Туринка було створено штаб протидії незаконній торгівлі нафтопродуктами та скрапленим газом на автозаправках області. До штабу входять представники Головного управління Національної поліції у Запорізькій області, прокуратури у Запорізькій області, Управління СБУ у Запорізькій області, Головного управління Державної податкової служби у Запорізькій області, Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції, Державної екологічної інспекції у Запорізькій області, Головного управління Держпраці у Запорізькій області, Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області, Головного управління ДСНС України у Запорізькій області.

Наразі у районах області розпочато перевірки автозаправних станцій щодо дотримання власниками об’єктів вимог земельного, трудового, господарського, податкового законодавства, правил пожежної безпеки, законності будівництва та експлуатації об’єктів автозаправних станцій, а також АЗС, що ведуть торгівлю скрапленим газом.

Щоб органи контрою діяли у межах їх компетенції та у рамках законодавства, потрібні законні підстави. Однією з підстав позапланової перевірки є заяви громадян.

– Прошу вас проявити активну громадську позицію та не стояти осторонь. Якщо вам відомі випадки існування нелегальних автозаправних станцій, прошу повідомляти про це в Запорізьку облдержадміністрацію. Таким чином ми будемо поступово виводити цей бізнес з тіні, споживачі будуть отримувати якісні товари, а усі власники заправних станцій будуть у рівних конкурентних умовах, – звернувся до мешканців області голова облдержадміністрації Віталій Туринок.

Повідомляйте про нелегальні автозаправки за електронною адресою [email protected] або за телефоном 0-800-503-508.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: