circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі працевлаштують фахівців реорганізованих райадміністрацій

28.01.2021, 13:32

text
Поділитися:

У рамках реорганізації районних державних адміністрацій та їх структурних підрозділів за попередніми даними вивільняється близько 300 працівників.

Керівниця апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко нагадала, що у Запорізькій області ліквідовано 20 та створено 5 укрупнених районів. Це Бердянський, Василівський, Запорізький, Мелітопольський та Пологівський. Райони створено для організації ефективної системи виконавчої влади. Наразі триває процес ліквідації районних державних адміністрацій ліквідованих районів. Більше функцій та повноважень отримують громади, яких в області створено 67.

– У процесі реорганізації головне – не втратити кваліфікованих спеціалістів та професійні кадри, щоб фахівці, які багато років працювали в райдержадміністрації, не залишились без роботи. Для цього ми пропонуємо укрупненим райдержадміністраціям створювати віддалені робочі місця у ліквідованих районах. Розглядається можливість переведення фахівців з ліквідованих адміністрацій до об’єднаних територіальних громад. Тривають консультації, зустрічі, обговорення всіх цих питань. Нам необхідно максимально використати кадровий потенціал, який ми маємо, – зазначила, підбиваючи підсумки, Зінаїда Бойко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: