circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі працювала найбільша мережа дитячих таборів

26.12.2019, 12:33

text
Поділитися:

У Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації підбили підсумки роботи щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році. Заходи з оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій є одним із пріоритетних завдань державної політики у сфері соціального захисту.

У поточному році Департаментом було забезпечено організацію оздоровлення та відпочинку дітей за рахунок коштів державного та обласного бюджетів. Особливу увагу приділено рівню фінансового показника місцевих бюджетів. Завдяки територіям, які значно збільшили обсяги фінансування на оздоровлення та відпочинок дітей, обсяг фінансування з місцевих бюджетів у цьому році зріс на 25 % у порівняні з минулим роком.

Зростання рівня фінансування відбулося в: Новоуспенівській ОТГ Веселівського району, Приморській ОТГ Приморського району, Якимівському районі, Кирилівській ОТГ Якимівського району; м. Запоріжжя, Долинській ОТГ Запорізького району, Більмацькому районі, Комишуваській ОТГ Оріхівського району, Таврійській ОТГ Оріхівського району, Павлівській ОТГ Вільнянського району; м.Токмак, м.Енергодар, Василівському районі.

Уперше в 2019 році було виділено кошти на оздоровлення та відпочинок дітей об’єднаними територіальними громадами: Чкалівською ОТГ; Петро-Михайлівською сільською радою; Благовіщенською ОТГ; Новоукраїнською ОТГ; Роздольською ОТГ; Гірсівською ОТГ; Олександрівською ОТГ; Новоолексіївською ОТГ.

При вирішенні питання першочерговості оздоровлення та відпочинку дітей враховувався насамперед соціальний статус дитини та матеріальне становище сімʼї, в якій вона виховується.

Упродовж року за рахунок коштів державного бюджету Департаментом було направлено на оздоровлення та відпочинок до державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек» (м. Київ) і державного підприємства «Український дитячий центр «Молода гвардія» (м. Одеса) 960 дітей, які потребують особливої уваги та підтримки. На ці заходи з державного бюджету було використано 8, 8 млн грн.

Під час літньої оздоровчої кампанії послугами оздоровлення та відпочинку забезпечено 2027 дітей, яких було направлено до дитячих закладів на узбережжі Азовського моря, зокрема: ДЗОВ «Меотида», ДЗОВ «Факел», ДЗОВ «Лазурна райдуга», ДЗОВ «Лісова пісня». З обласного бюджету на ці цілі було використано 17, 6 млн.

Також за рахунок коштів обласного бюджету (357,1 тис. грн) було організовано перевезення груп дітей до ДПУ «МДЦ «Артек» та ДП «УДЦ «Молода гвардія». Такими послугами охоплено 444 дитини.

За підсумками проведення літньої оздоровчої кампанії 2019 року у Запорізькій області функціонували 34 заклади – це найбільша мережа дитячих закладів оздоровлення та відпочинку у порівнянні з іншими областями України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: