circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі працюватиме підрозділ Дніпровської митниці

14.05.2021, 08:39

text
Поділитися:

Голова облдержадміністрації Олександр Старух зустрівся із в.о. керівника Дніпровської митниці Держмитслужби Олексієм Мужевим. Нині триває реорганізація митної служби. Згодом буде створено єдину юридичну особу із територіальними підрозділами.

– Запорізька область – це стратегічний регіон. Тут завжди була одна з найпотужніших в Україні митниць та значні обсяги експорту. Нам вдалося зберегти приміщення та кадровий потенціал, тож маємо гарні перспективи, щоб повернути клієнтів із інших регіонів, – зазначив Олексій Мужев.

Минулого року наша область посіла 3 місце за виробництвом промислової продукції та 4 місце – за експортом. На Запоріжжі є потужна база для діяльності митної служби, зокрема, міжнародний аеропорт, морський порт, оновлені автошляхи міжнародного та національного значення.

Олександр Старух зазначив, що обласна влада допоможе оновленій службі налагодити комунікацію із промисловими підприємствами.

– Ми всіляко підтримуємо такі ініціативи. Наявність окремої митниці дозволить ефективніше працювати із великими підприємствами та наповнювати бюджет. Після вирішення всіх організаційних та кадрових питань ми запросимо наших промисловців та ознайомимо їх із новими правилами і процедурами роботи, – наголосив посадовець.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: