circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі працюють пункти харчування безхатченків

31.01.2019, 09:58

text
Поділитися:

В області з настанням осінньо – зимового періоду традиційно організовується гаряче харчування бездомних.

Пункти гарячого харчування діють в осінньо-зимовий період у рамках реалізації обласної Програми соціальної підтримки ветеранів війни, праці, дітей війни, осіб інвалідністю, інших соціальних груп населення, що перебувають у складних життєвих обставинах «Назустріч людям» на 2015-2019 роки.

У новому році продовжують діяльність пункти гарячого харчування, що розгорнуті у всіх районах області для бездомних осіб та громадян, що опинилися в складних життєвих обставинах. На це в січні – лютому 2019 року з обласного бюджету виділено 99,950 тис. грн.

За інформацією Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, гаряче харчування надається в містах Запоріжжі, Бердянську, Мелітополі, Енергодарі, у Вільнянському, Оріхівському, Пологівському, Якимівському та Чернігівському районах.

До меню входять борщ, каша, котлета, хліб.

Робота по харчуванню бездомних осіб та громадян, що опинилися в складних життєвих обставинах, в осінньо-зимовий період постійно контролюється Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: