circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі право на пільги отримали 14 тис. учасників АТО/ООС

08.10.2020, 08:42

text
Поділитися:

У Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації відбувся онлайн-семінар з питань реалізації заходів соціального захисту учасників антитерористичної операції у 2020 році. Семінар було організовано для начальників (заступників начальників) управлінь праці та соціального захисту населення міських рад міст обласного значення.

Відкриваючи захід, заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ірина Разуваєва наголосила, що в масштабах держави, на рівні обласної і місцевої влади соціальний захист та всебічна підтримка учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та членів сімей загиблих учасників АТО є одним з пріоритетів.

На сьогодні на обліку в базі даних єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, перебуває понад 13,8 тис. учасників АТО/ООС. У 2020 році станом на 23 вересня санаторно – курортного лікування з них потребує 442 особи, або 3% від загальної кількості. Виявлено 274 учасника АТО з потребою психологічної реабілітації. Для соціальної та професійної адаптації учасників АТО області виділено кошти у сумі 1,2 млн грн. При цьому професійне навчання зазначеної категорії громадян здійснюється не лише за робочими професіями, а й шляхом підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації.

Під час обговорення озвучувалась та обговорювалась тема забезпечення учасників АТО автотранспортом, а також технічними й іншими засобами реабілітації. Окремо розглядалось питання використання у поточному році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю. Зокрема, учасників семінару було проінформовано, що Запорізький центр медико-соціальної реабілітації у складі некомерційного підприємства «Запорізька обласна клінічна дитяча лікарня» проводить реабілітаційні заходи в стаціонарному та амбулаторному режимі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: