circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі преміюватимуть культурних працівників

04.05.2018, 11:33

text
Поділитися:

Розпорядженням голови обласної державної адміністрації встановлено 36 обласних премій за досягнення в розвитку культури Запорізького краю, а також затверджено Положення про премії.

Згідно з Положенням обласні премії за досягнення в розвитку культури Запорізького краю встановлюються з метою сприяння розвитку професіонального мистецтва, самодіяльної народної творчості, пропаганди та збереження національної культурної спадщини шляхом матеріальної підтримки працівників культури і мистецтва, визнання особистого вкладу в розвиток культури окремих митців.

Претендентами на премії можуть бути працівники культури і мистецтва, навчальних закладів культури і мистецтва, закладів кіно, аматори народного мистецтва.

Премії встановлюються в таких номінаціях: за досягнення в галузі театрального мистецтва; за досягнення в охороні культурної спадщини; за досягнення в розвитку музейної справи; за досягнення в розвитку культурно-дозвіллєвої сфери та народної творчості; за досягнення в розвитку бібліотечної справи; за досягнення в галузі музичного мистецтва; за досягнення в розвитку кінематографії.

Розмір однієї премії складає 3100 грн.

Матеріали на здобуття премій подаються структурними підрозділами з питань культури районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, керівництвом обласних установ культури, навчальних закладів культури і мистецтва, обласними організаціями та відділеннями національних творчих спілок України, громадськими організаціями у сфері культури, які можуть представити на здобуття премії не більше двох претендентів у відповідній номінації.

Переможці визначаються експертною радою після розгляду матеріалів, поданих на здобуття премій.

Матеріали подаються до 15 травня та 01 вересня поточного року до Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької облдержадміністрації за поштовою адресою: 69107, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 164, контактні телефони (061) 239-04-11, 239-01-57.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: