circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі прискорять підготовку до нового навчального року

17.07.2019, 13:20

text
Поділитися:

Середина липня знаменує скорий початок нового навчального року. У зв’язку з цим актуальності набирає питання підготовки закладів до старту навчального року.

Під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Едуарда Гугніна відбулася обласна селекторна нарада з питань упровадження реформи у сфері освіти. На зв’язку зі студією перебували представники всіх територій.

– Як і обіцяли, тепер кожні два тижні будемо проводити наради, щоб райони звітували про стан виконаної роботи. У новому навчальному році наші діти підуть до школи, точніше до нової української школи, і ми не маємо можливості це відстрочити. Тому прошу максимально відповідально поставитися до виконання завдань з підготовки та забезпечити свої території всім необхідним, – наголосив Едуард Гугнін.

Як повідомили у Департаменті освіти і науки облдержадміністрації, на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 28.03.2019 були виділені кошти на придбання дидактичних матеріалів, меблів, комп’ютерного обладнання та відповідного мультимедійного обладнання для Нової української школи всім адміністративно-територіальним одиницям на загальну суму 35 080 553 тис. грн.

Відповідно до наданої інформації, за станом на сьогодні практично освоїли кошти у Михайлівському, Приморському, Токмацькому та Бердянському районах.

Крім цього, на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 26.12.2018 були виділені кошти на придбання україномовних дидактичних матеріалів 17 адміністративно-територіальним одиницям на суму 5 537 700 тис. грн. Відповідно до наданої інформації, кошти освоєно лише на трьох територіях.

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 26.12.2018 були виділені кошти на ресурсні кімнати 24 адміністративно-територіальним одиницям на суму 16 553 500 тис. грн. Лише сім територій освоїли практично всі кошти.

Як доповіли керівники територій, де дуже низький рівень освоєння коштів, торги вже оголошено, договори – на стадії підписання. Тож усі процедури будуть завершені в середині серпня, а до 1 вересня всі заклади освіти будуть готові приймати учнів. Деякі питання ще будуть вирішуватися протягом навчального року, проте це не зашкодить навчальному процесу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: