circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі протягом року працевлаштовано більше 35 тис. осіб

22.10.2018, 11:00

text
Поділитися:

За даними обласного центру зайнятості, протягом січня-вересня 2018 року 35,5 тис. осіб знайшли роботу, в тому числі 17,3 тис. осіб працевлаштовані до набуття статусу безробітного. З початку року 468 осіб працевлаштовані на нові робочі місця, за які здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцям, 93 особи започаткували власну справу за рахунок отримання допомоги по безробіттю одноразово, 2,8 тис. безробітних проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації. З початку року 10,2 тис. безробітних взяли участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Кількість вакансій у базі даних державної служби зайнятості Запорізької області на 1 жовтня 2018 року становила 2023 одиниць. Майже 91 % вакансій, заявлених роботодавцями, були укомплектовані за допомогою служби зайнятості.

Завдяки ефективній співпраці з роботодавцями та збільшенню кількості офіційно поданих до центру зайнятості вакансій, вдалось зменшити навантаження на одне вільне місце. Якщо на кінець вересня минулого року на одну вакансію претендувало 12 безробітних, то у цьому році цей показник становить вісім осіб на одну вакансію.

Служба зайнятості області активно впроваджує практику довготривалої співпраці з провідними підприємствами області, такими як ПАТ «Електрометалургійний завод «Дніпроспецсталь ім. Кузьміна А.М.», ПАТ «Мотор Січ», ПРАТ «Запорізька кондитерська фабрика», комунальне підприємство «Водоканал», комунальне підприємство «Запоріжелектротранс», ТОВ «Азовгідромаш»,  ВАТ «Бердянськсільмаш» та інші. Центри зайнятості перетворились в сервісні майданчики з надання широкого спектру послуг.

Як зазначили в обласному центрі зайнятості, наразі працює соціальний супровід за підходом кейс-менеджмент, впроваджуються інноваційні підходи на засадах рекрутингу, нові онлайн сервіси, налагоджена комунікація з роботодавцями щодо підбору персоналу шляхом електронного спілкування.

– Ми і надалі націлені будувати більш плідні взаємовідносини з роботодавцями малого, середнього та великого бізнесу незалежно від форм власності та надавати їм сучасні та якісні послуги. Адже завдяки цій співпраці  вдалось зменшити середню тривалість безробіття і мешканці Запорізькій області мають змогу скоріше знайти роботу та відновити трудові відносини, – наголошує керівник служби зайнятості Запорізької  області Ірина Дуднік.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: