circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі проведуть бізнес-тренінги для переселенців

05.11.2019, 11:19

text
Поділитися:

За повідомленням Запорізького обласного центру зайнятості, програма ООН з відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу проведе 10 п’ятиденних бізнес-тренінгів з розвитку навичок підприємництва.

Бізнес-тренінги з розвитку навичок підприємництва заплановано в Бердянському, Більмацькому, Оріхівському, Гуляйпільському, Якимівському, Приморському, Приазовському районах та містах Бердянськ, Токмак і Мелітополь Запорізької області, а також у Мангушському, Волноваському, Нікольському районах і місті Маріуполь Донецької області.

Навчальна програма спрямована на зміцнення потенціалу і посилення підприємницької діяльності внутрішньо переміщених осіб та місцевого населення у Донецькій та Запорізькій областях уздовж узбережжя Азовського моря.

Загалом малі бізнес-гранти на створення, відновлення та розвиток мікро-, малих та середніх підприємств надаються у рамках Програми ООН з відновлення та розбудови миру на сході України з 2015 року.

Метою програми є економічне відновлення регіонів, що постраждали від конфлікту, підтримка підприємництва, сприяння працевлаштуванню, підвищення спроможності внутрішньо переміщених осіб і місцевого населення до самостійної генерації доходів. За час дії програми гранти було надано на реалізацію 649 бізнес-проєктів, завдяки яким створено понад дві тисячі робочих місць, 7,5 тисячі людей пройшли тренінги з навичок підприємництва, підвищення кваліфікації та розвитку бізнесу. Загалом у рамках різних активностей Програми ООН з відновлення та розбудови миру було створено майже 3,5 тисячі робочих місць у восьми регіонах України.

Участь у навчанні – безкоштовна. На період навчання програма ООН з відновлення та розбудови миру повністю відшкодовує всі типи видатків, які пов’язані із забезпеченням житла та харчування на час проведення навчання. Крім цього, учасникам з інших міст, які бажають взяти участь у тренінговому навчанні, витрати на проїзд відшкодовуватимуться лише в межах області, в якій проводиться навчальна програма. Учасники також забезпечуватимуться роздатковими навчальними матеріалами.

Для участі у тренінгу потрібно зареєструватись на сторінці «Навчальна програма з розвитку навичок підприємництва» у Facebook.

Учасників, які будуть відібрані для участі в тренінгу, поінформують про місце і час початку тренінгів, а також про інші організаційно-технічні питання щонайменше за три дні до їхнього початку.

Контакти відповідальних осіб:

Асистент навчальної програми Надія Стець – (099) 553 65 70, (096) 550 94 76, [email protected]
Координатор Програми ООН з відновлення та розбудови миру в Донецькій та Запорізькій областях Євген Бурлака – (050) 353 09 75, [email protected]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: