circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі проведуть масштабне розмінування

05.12.2018, 10:11

text
Поділитися:

На території Запорізької області діють два піротехнічні розрахунки: піротехнічна група аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Запорізькій області та група підводного розмінування спеціальних міно-пошукових та водолазних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Запорізькій області.

За 2018 рік було здійснено 354 залучення піротехнічних розрахунків, під час яких знищено 5032 одиниці вибухонебезпечних предметів. За словами фахівців, кожен виявлений вибухонебезпечний предмет є реальною загрозою для життя жителів регіону.

У зв’язку з великою кількістю вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни та сучасних боєприпасів, які потрапляють на територію області із зони проведення операції об’єднаних сил, перед ГУ ДСНС України у Запорізькій області поставлено завдання провести на території області нетехнічне обстеження місцевості на предмет виявлення вибухонебезпечних предметів. Проведення цього комплексу робіт є дуже актуальним у наш час, оскільки дозволяє виявити найбільш забруднені вибухонебезпечними предметами території з мінімальними затратами ресурсів та часу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: