circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі проведуть місячник профорієнтації

14.02.2018, 12:31

text
Поділитися:

У Запорізькій області стартує Місячник профорієнтації, який націлений допомогти молоді у професійному самовизначенні. Фахівці служби зайнятості будуть знайомити молодь з розмаїттям професій, потребами ринку праці, основними кроками правильного вибору професії.

У школах для дітей усіх вікових категорій відбудуться різноманітні профорієнтаційні заходи: конкурси малюнків, рекламних плакатів, презентацій, написання творів – роздумів, розробка бізнес – планів і проектів, пригодницько-інтелектуальна квест-гра з профорієнтації «Подорож у світ професій», яка вже завоювала симпатії багатьох учасників. На базі центрів зайнятості заплановано проведення Днів відкритих дверей та акції «Випускник 2018». Випускникам пропонуватимуть екскурсії на промислові підприємства міста та області. Про свої життєві історії та професійні здобутки розповідатимуть члени трудових династій, майстри-професіонали та успішні підприємці. Фахівці з профорієнтації у PROFI Центрі допоможуть молоді розробити перспективний профорієнтаційний план дій. Діти, які не визначилися з вибором майбутньої професії, зможуть пройти професійне діагностування на базі обласного та районних центрів зайнятості області. До профорієнтаційних заходів також планують залучати батьків та вчителів.

У 2017 році 4500 хлопців та дівчат, які навчалися у 9-х та 11-х класах, пройшли анкетування. У результаті з’ясувалося, що найчастіше діти планують стати спеціалістами з ІT-технологій, лікарями, журналістами, юристами, вчителями, приватними підприємцями, радіо- та телеведучими, дизайнерами, економістами.

Найбільш популярними серед робітничих професій є: електрогазозварник, токар, автослюсар, водій, кухар. Але лише 16,7% опитаних школярів планували вступати до професійно-технічних навчальних закладів та отримати робітничу спеціальність.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: