circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі проведуть тиждень підтримки грудного вигодовування

31.07.2019, 11:07

text
Поділитися:

Щорічно з 1 по 7 серпня триває Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування, до проведення якого залучається й Україна та Запорізька область зокрема. Акція проводиться з метою популяризації та підтримки природного вигодовування дітей.

За повідомленням Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, дата проведення Тижня підтримки грудного вигодовування обрана невипадково, адже в цей день у 1990 році була прийнята Декларація про захист, заохочення та підтримку грудного вигодовування. Декларацію підписали 32 країни і 10 агентств ЮНІСЕФ. Проводиться акція під егідою WABA — Міжнародного союзу, що об’єднує організації та приватних осіб, які вірять у право матері на годування дитини грудьми і право дитини харчуватися материнським молоком. Ця організація присвячує свою роботу захисту, освіті і підтримці цих прав. WABA працює в тісному співробітництві з ЮНІСЕФ.

У 2019 році гасло Всесвітнього тижня підтримки грудного вигодовування звучить так: «Розширюючи права та можливості батьків, – сприяємо грудному вигодовуванню!».

Цьогорічний захід спрямований на просування змін у правилах внутрішнього трудового розпорядку та законодавстві, захист інтересів батьків на робочому місці та утвердження гендерної рівності в суспільстві.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: