circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі проводять конкурси фахової майстерності робітників

17.04.2019, 10:13

text
Поділитися:

У Запорізькій області триває ІІ (обласний) етап всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед здобувачів професійної освіти з різних робітничих професій, організований Департаментом освіти і науки облдержадміністрації та Науково-методичний центром професійно-технічної освіти у Запорізькій області.

У його рамках на базі Федорівського центру професійної освіти Пологівського району випробування своїх знань, умінь та навичок пройшли учні, які здобувають професію «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».

У конкурсі взяли участь представники таких закладів професійної освіти: Федорівського центру професійної освіти, Державного навчального закладу «Якимівський професійний аграрний ліцей», ДНЗ «Михайлівське вище професійне училище», ДНЗ «Багатопрофільний центр професійно-технічної освіти», ДНЗ «Мелітопольський професійний аграрний ліцей», ДНЗ «Василівський професійний ліцей», ДНЗ «Веселівський професійний аграрний ліцей», ДНЗ «Великобілозерський професійний аграрний ліцей», ДНЗ «Вільнянський професійний ліцей».

Теоретичні знання, практичні вміння та навички конкурсантів оцінювалися компетентним журі, до складу якого увійшли як викладачі з різних закладів області так і практики – керівники сільськогосподарських та фермерських господарств.

Під час проведення теоретичного туру учасники проходили тестування на знання з предметів професійно-теоретичної підготовки: «Трактори», «Сільськогосподарські машини», «Комплексна система технічного обслуговування і ремонту сільськогосподарської техніки», «Правила дорожнього руху», «Агротехнологія», «Охорона праці».

Практичний тур полягав у перевірці навичок і вмінь оранки землі на тракторах ЮМЗ-6, МТЗ-80/82 з начіпним плугом ПЛН–3-35 і включав виконання низки завдань у ході роботи.

За рішенням журі переможцем конкурсу став учень Державного навчального закладу «Михайлівське вище професійне училище»
Дмитро Писанко.

Почесні ІІ та ІІІ місце посіли учень ДНЗ «Мелітопольський професійний аграрний ліцей» Валерій Лазорак та учень ДНЗ «Багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» Степан Ясільоніс. Переможці нагороджені дипломами Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: