circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі проводять профорієнтаційні заходи для школярів

26.02.2018, 14:51

text
Поділитися:

У Запорізькій області триває Місячник профорієнтації, націлений на допомогу молоді у професійному самовизначенні. Фахівці служби зайнятості по всій області знайомлять молодь із розмаїттям професій, потребами ринку праці, основними кроками правильного вибору професії. Під час Місячника діти проходять профтестування, отримують професійну допомогу та консультацію, беруть участь у кестах та професіографічних екскурсіях на підприємства області

Так, у Воскресенському НВК Пологівського району проведено профорієнтаційні уроки для учнів 9, 10 та 11 класів. Дітям розповіли про сучасний стан ринку праці у Пологівському районі, підприємства, професії, які користуються найбільшим попитом, про можливість безкоштовно отримати за сприяння служби зайнятості робітничі професії для майбутнього працевлаштування, а також дали поради стосовно вибору місця навчання та фаху. Випускникам також запропонували відвідати центр зайнятості та пройти тестування професійного самовизначення та схильності до тієї чи іншої спеціальності.

Профорієнтаційна робота з учнями як один із головних напрямків роботи Михайлівського районного центру зайнятості спрямована на підготовку учнів до свідомого вибору професії, визначення свого місця в суспільстві. Для того, щоб обрати конкретну професію, учень має визначити свої схильності, інтереси. Саме з метою визначення вподобань молоді фахівці Михайлівського районного центру зайнятості провели в школах району профінформаційні групові заходи для учнів 8 – 11 класів.

Молодь навчилася користуватись «Платформою з профорієнтації та розвитку кар’єри», щоб перевірити свої здібності, індивідуально-психологічні особливості та краще пізнати себе.

За ініціативи Якимівського районного центру зайнятості в рамках Місячника профорієнтації для учнів 9 та 10 класів Якимівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів була проведена професіографічна екскурсія до Якимівського районного Центру первинної медико-санітарної допомоги.

Його працівники розповіли учням про структуру лікарні, специфіку та особливості роботи медичних працівників, важливі професійні якості, якими необхідно володіти медичному персоналу.

Під час екскурсії школярі мали змогу побачити, де і як щодня надають допомогу хворим, дізнатися про професії сестри медичної, лікаря-хірурга, лікаря загальної медицини – сімейного лікаря тощо.

Фахівці Мелітопольського міського центру зайнятості провели для школярів квест-гру, де кожен зміг проявити себе, свої здібності та таланти. У професійному двобої зійшлися команди «Актори» та «Депутати», у ході якого діти демонстрували свої знання в різних сферах – від шиномонтажу до програмування та акторства.

Ці та інші заходи допомагають дітям не лише познайомитися з різнобарвним світом професій, отримати уяву про роботу, а й визначити свої професійні нахили, що сприятиме усвідомленому вибору майбутньої професії.

Місячник профорієнтації триватиме в області до 16 березня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: