circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі проводять семінари для педагогів інклюзивних груп

25.10.2019, 10:52

text
Поділитися:

У Кам’янській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті відбувся обласний семінар для педагогічних працівників інклюзивних груп. Учасники навчання обговорили тему психолого-педагогічного супроводу дитини дошкільного віку з особливими освітніми потребами.

Завідувачка обласного ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти в Запорізькій області Тетяна Волошина зосередила увагу присутніх на надзвичайній важливості цієї теми на сучасному етапі і її практичній складовій, яка реалізується в роботі педагогічного колективу закладу. Особливу увагу було приділено питанню створення команди супроводу дитини з особливими потребами у дошкільній групі. До цієї команди входять, насамперед, дефектолог, психолог, реабілітолог, асистент.

Кам’янська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат надає допомогу дітям з особливими освітніми потребами. Освітні послуги дітям тут надає 21 педагог зі спеціальною дефектологічною і логопедичною освітою, два психологи, два реабілітологи, які мають, у тому числі, і медичну освіту. Слухачі також відвідали майстер-класи і тренінги на різнопланові теми: корекційно-розвиткове заняття в дошкільній групі для дітей з порушенням слуху, робота з дітьми, які мають розлади аутистичного спектра, супровід дитини із ЗПР, корекція порушень опорно-рухового апарату засобами ЛФК, тренінг з фоноритміки, логоритміки, вивчення дактильної абетки.

Для учасників навчання виступили вихованці ансамблю танцю і пісні з жестовим виконанням «Ритм», який є гордістю та славою школи-інтернату. Це єдиний в Україні дитячий колектив, що має звання «народний». У цьому колективі демонструють свої таланти дітки, що мають проблеми зі слухом – пісні виконуються жестовою мовою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: