circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі проводять заняття з майбутніми патронатними вихователями

04.12.2020, 06:32

text
Поділитися:

У жовтні-листопаді тренер та психолог Запорізького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели заняття для групи кандидатів у патронатні вихователі та їх помічників. Заняття проводиться за програмою, затвердженою Міністерством соціальної політики України, яка передбачає досить тривале навчання.

Згідно з графіком, з 23 по 26 листопада розпочалися виїзні заняття за місцем проживання родин кандидатів у патронатні вихователі та помічників. Заняття проводились у чотирьох потенційних родинах із міста Бердянська, а також Веселівської, Павлівської, Федорівської об’єднаних територіальних громад Запорізької області.

Заняття проводиться для кожної сім’ї, які вже пройшли всі 9 занять програми підготовки. Крім того, такі заняття проводяться для сім’ї кандидатів у патронатні вихователі спільно із всіма членами родини, які проживають на одній території, за їхнім місцем проживання.

Метою цих зустрічей є визначення готовності сім’ї кандидата у патронатні вихователі та її помічника до надання послуги патронату над дитиною, а також визначення основних компетентностей, сильних сторін та можливих ризиків родини кандидата у патронатні вихователі.

За словами фахівців, наступним кроком в підготовці кандидатів у патронатні вихователі та помічники Запорізької області є проведення співбесід із замовниками послуги на територіях та навчання міждисциплінарних команд спеціалістів, дотичних до надання послуги патронату над дитиною.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: