circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі пройшов міжнародний фестиваль юних керамістів

11.06.2018, 11:29

text
Поділитися:

Малобілозерська спеціалізована естетична школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Дивосвіт», що у Василівському районі, вже традиційно приймала Міжнародний фестиваль обдарованої молоді «КерамДиво-2018». Цього року мистецький форум відбувся під гаслом «Мистецтво об’єднує молодь», повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

На фестиваль зібралися талановиті діти – вихованці загальноосвітніх навчальних закладів, шкіл-інтернатів, позашкільних установ, які пробують свої творчі сили в образотворчому мистецтві та художній кераміці, з Вінницької, Полтавської, Черкаської, Закарпатської, Миколаївської, Дніпропетровської, Волинської областей, а також із районів Запорізької області. Про це повідомили в Департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

Упродовж фестивалю більшість часу юні митці провели у творчих майстернях, де змогли реалізувати свої ідеї та задуми на задану тематику. Для гостей також відбулися майстер-класи народних майстрів, змістовні вечори відпочинку, захоплюючі екскурсії Таврійським краєм та на о. Хортицю.

За словами заслуженого працівника освіти України, директора школи-інтернату «Дивосвіт» Яніни Овсієнко, метою мистецького форуму є пошук, розвиток та підтримка обдарованої і креативної молоді, відродження і розвиток мистецьких та культурних традицій майстрів художньої кераміки, гончарства, живопису, популяризація народних традицій як безцінної історичної спадщини України.

Оцінювали роботи конкурсантів компетентне журі, до складу якого увійшли представники Національної академії педагогічних наук, спілки майстрів народного мистецтва України та спілки художників України.

У підсумку 16 учасників конкурсу були відзначені призовим місцем, а четверо з них отримали гран-прі фестивалю. Кожен конкурсант та керівник делегації отримав сертифікат учасника, а кожен навчальний заклад – подяку за активну участь у Міжнародному фестивалі обдарованої молоді «КерамДиво-2018», вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління, підтримку та гармонійний розвиток дитячої та юнацької творчості.

Нагадаємо, що ініціатор та організатор мистецької акції – Малобілозерська спеціалізована естетична школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Дивосвіт» – семиразовий золотий призер міжнародних виставок «Інноватика в освіті України» та «Сучасні навчальні заклади», двічі бронзовий призер Міжнародної виставки «Сучасна освіта в Україні», тричі володар звання «Лідер сучасної освіти», лауреат Всеукраїнського конкурсу «100 кращих шкіл України», Асоційована школа ЮНЕСКО.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: