circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі призупинено весняний призов

20.03.2020, 12:28

text
Поділитися:

Міністерство оборони України відклало весняний призов в армію у зв’язку з введенням загальнонаціонального карантину. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

Згідно з розпорядженням командувача Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенанта Олександра Сирського, військовими комісаріатами та територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки на час дії карантину призупинено заходи призову громадян на строкову військову службу, пов’язані з викликом призовників до призовних дільниць та обласних збірних пунктів.

Військові комісаріати, територіальні центри комплектування та соціальної підтримки мають продовжувати роботу з військово-обліковими документами і організувати протиепідемічні заходи.

Головам призовних комісій рекомендується організовувати роботу комісій відповідно до обмежень, введених місцевими органами виконавчої влади.

Нагадаємо, весною 2020 року план призову на строкову військову службу для Запорізької області складає 725 осіб, а з урахуванням резерву – 850 осіб. Призов планувалось провести протягом квітня-червня поточного року.

Наразі призов на строкову військову службу призупинено до окремого розпорядження.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: