circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі реалізуватимуть енергоефективні проекти

26.12.2017, 11:37

text
Поділитися:

Під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Елли Слепян відбулися щорічні співбесіди з керівниками райдержадміністрацій та органів місцевого самоврядування. Посадовці обговорили пропозиції територій щодо пріоритетних проектів будівництва та реконструкції, які потребують залучення бюджетних коштів у 2018 році, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

До участі у заході також долучилися депутати обласної ради, голови районних рад, керівники профільних структурних підрозділів облдержадміністрації та виконавчого апарату обласної ради.

Так, під час співбесіди заслухали представників Веселівського району та Веселівської об’єднаної територіальної громади, Запорізького району та трьох громад району – Біленьківської, Широківської, Долинської, Михайлівського району, Великобілозерської громади, Приазовського району та Гірсівської і Ботіївської громад району.

Очільники цих територій своїми пріоритетами на наступний рік визначили забезпечення населених пунктів якісним водопостачанням, реконструкцію медичних та освітніх закладів із використанням енергоефективних технологій.

У ході заслуховування також визначено напрямки першочергового розвитку міст Токмак, Бердянськ, Мелітополь, п’яти громад Оріхівського району – Оріхівської, Преображенської, Комишуваської, Таврійської та Малотокмачанської, Мелітопольського району, Токмацького району та його Остриківської громади, Більмацького району та двох громад району – Смирновської і Комиш-Зорянської.

Зокрема, учасники детально зупинилися на заходах щодо фінансової підтримки розвитку міста Токмак, який визнано депресивною територією. Наразі розпорядженням голови облдержадміністрації затверджено план заходів щодо стимулювання розвитку м. Токмак на 2018 рік.

За інформацією представників м. Бердянськ та м. Мелітополь, існує потреба в залученні бюджетних коштів на вирішення питань екологічного спрямування. Зокрема, на реконструкцію застарілих каналізаційних мереж, берегоукріплення та придбання спеціалізованої техніки для обслуговування полігонів твердих побутових відходів, розвиток спортивної інфраструктури, будівництво водноспортивного комплексу в м. Мелітополь, реконструкцію стадіону «Торпедо» у м. Бердянськ.

Підбиваючи підсумки, Елла Слепян наголосила, що за результатами обговорень із числа презентованих територіями проектів облдержадміністрацією будуть відібрані ті, впровадження яких матиме найбільший соціальний ефект. Зокрема, 2018 рік буде присвячений створенню нового освітнього простору – реконструкції навчальних закладів із використанням сучасних технологій, що забезпечить комфортні умови для навчання та підвищення зацікавленості учнів до навчального процесу. Бюджетні кошти також спрямовуватимуться на проекти з розвитку енергоефективності бюджетних установ, що сприятиме значній економії фінансових ресурсів та енергетичній незалежності як України в цілому, так і окремих територіальних громад регіону.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: