circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі реалізують 4 екологічні програми

24.03.2021, 08:22

text
Поділитися:

Вперше за багато років обласний бюджет фінансує чотири екологічних програми на загальну суму 2,5 млн. грн. Про це розповів керівник області Олександр Старух на щотижневій пресконференції.

Серед еко-проектів, які спрямовані на перспективу, – регіональний план управління відходами до 2030 року (500 тис. грн.), програма державного моніторингу в галузі атмосферного повітря Запорізької агломерації (670 тис. грн.) та автоматична геоінформаційна система природного середовища регіону (600 тис. грн.).

«Ми запропонували стратегічне та комплексне бачення екології регіону. Далі – спільна системна робота із великими промисловими підприємствами, контролюючими органами, місцевими громадами, щоб зробити Запорізький край чистішим та комфортнішим для життя, – зазначив Олександр Старух.

Також поновлено співфінансування із обласного бюджету роботи мобільної еко-лабораторії, яка може вимірювати концентрацію шкідливих речовин у повітрі, воді, грунті, визначати рівень радіації, шуму та електромагнітного випромінювання (711 тис. грн). За зверненнями людей фахівці цілодобово виїжджають для проведення досліджень, але останній час через відсутність коштів лабораторія майже не працювала.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: