circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі реалізують міжнародний проект з розвитку туризму

24.09.2019, 13:34

text
Поділитися:

У рамках виконання комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Запорізькій області відбувся візит делегації партнерів міжнародного проєкту «CERTOUR ІІ».

У складі делегації прибули представники лідер-партнера – муніципалітету міста Ксанті (Греція), торгово-промислової палати міста Кавала (Греція), муніципалітету міста Щіле (Туреччина), громадської організації Development Principles Єреван (Вірменія).

Як повідомили в Департаменті економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації, відбулися зустрічі з представниками обласної влади, громадських організацій та садиб зеленого туризму області, метою яких був обмін досвідом та ознайомлення із заходами, які впроваджуються у Запорізькій області для розвитку бізнесу.

Іноземні гості високо оцінили рівень організації роботи зелених садиб та атмосферу співпраці обласної влади з представниками бізнесу.

За результатами візиту іноземними партнерами прийнято рішення щодо реалізації протягом 2020-2022 років на території Запорізької області нового міжнародного проєкту «Business excellence in tourism» (EXCELTOUR «Бізнес-перевага в туризмі»).

Метою проєкту «EXCELTOUR» є підвищення якості послуг у туризмі шляхом упровадження та застосування концепції досконалості бізнесу на малих і середніх підприємствах туристичної сфери з використанням визнаної європейської моделі досконалості.

Фінансування реалізації нового проєкту здійснюватиметься за рахунок фонду Європейського Союзу в рамках програми Транскордонного співробітництва країн басейну Чорного моря.

– EXCELTOUR – це вже третій проєкт у сфері сільського зеленого туризму в Запорізькій області. Його реалізація дозволить залучити в область понад 150 тис. євро, – повідомила директорка Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Оксана Матвіїшина.

Консорціум проєкту складається з шести партнерів із п’яти країн: Греції – дві організації, Туреччини, Румунії, Вірменії, України. Україну на конкурсних засадах представляє Державна організація «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області».

– Обласною владою приділяється велика увага до залучення міжнародної технічної допомоги для стимулювання розвитку бізнесу в області. Крім проектів у сфері сільського туризму в області активно діє програма міжнародного стажування для бізнесу «Еразмус для молодих підприємців». За час реалізації програми в області девять молодих підприємців відвідали успішні підприємства у Литві, Португалії, Іспанії, ще троє очікують свого бізнес-візиту на фірми Німеччини та Великої Британії, – додала Оксана Матвіїшина.

У свою чергу, вже троє представників Литви, Латвії та Туреччини пройшли стажування на підприємствах Запорізької області. Крім цього, найближчим часом очікується приїзд підприємця-початківця з Греції, який виявив бажання ознайомитися з організацією виробництва хлібобулочної продукції на підприємстві «Урожай».

Програма Erasmus for Young Entrepreneurs діятиме і в наступному році. Оскільки перший етап реалізації програми визнано успішним, Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області вже подав нову заявку щодо роботи в консорціумі у наступному циклі, який розпочнеться в лютому 2020 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: