circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі реалізують програму «Молодіжний працівник»

27.04.2018, 13:27

text
Поділитися:

У Запоріжжі стартувала навчальна програма «Молодіжний працівник», започаткована у 2014 році Міністерством молоді та спорту України, Державним інститутом сімейної і молодіжної політики та Програмою розвитку ООН в Україні, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Проект здійснюється у форматі навчальних тренінгів для представників державного та громадського секторів, які працюють із молоддю.

Протягом трьох днів понад 40 учасників з усієї області навчалися за системою, яка складається з трьох модулів: «Молодіжна політика і молодіжна робота», «Громада і молодіжна робота в громаді» та «Компетенції молодіжного працівника.

У рамках тренінгу учасники обговорювали проблеми, які виникають у молодіжному середовищі, способи, які сприяли би активізації молодих людей у громадському житті. Під час одного з модулів було проведено опитування серед жителів міста, в якому потрібно було описати проблеми, що існують наразі в їхньому житті. Виявилось, що саме молодь готова сприяти розбудові демократичного суспільства, протидіяти корупції, пропагувати здоровий спосіб життя та організовувати цікаве дозвілля для інших молодих людей.

Тренерами програми в цьому році виступили виконуючий обов’язки директора обласного центру молоді Ярослав Храпський та екс-завідувачка інформаційно-консультаційного відділу ЗОЦМ Маргарита Білоус, які були сертифіковані Міністерством молоді та спорту України.

По закінченню базового тренінгу учасники отримали сертифікати, що посвідчують їх як молодіжних працівників.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: