circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі ремонтують дороги

18.06.2019, 13:55

text
Поділитися:

Виконання робіт підрядними підприємствами з ліквідації ямковості та аварійних робіт з ремонту покриття на автодорогах загального користування місцевого значення, на замовлення ДП «Місцеві дороги Запорізької області, було розпочато з 25 березня з настанням сприятливих погодних умов.

Наразі виконано наступний обсяг робіт з ремонту покриття:

аварійних робіт на загальній площі 67 029 м²;
ліквідація ямковості пневмоструменевим методом на загальній площі 38 995 м²;
ліквідація ямковості асфальтобетонною сумішшю на загальній площі 31 710 м².
За минулий тиждень ліквідовано ямковості на загальній площі 21 632 м².

За інформацією Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації, всього виконано робіт з ремонту покриття на загальній площі 137 734 м², що становить 61% від запланованих обсягів робіт на поточний рік, без врахування обсягів робіт, які будуть виконуватись у рамках співфінансування з місцевими бюджетами.

Роботи виконуються в кожному районі області. Першочергово виконуються роботи на автодорогах з урахуванням наданих пропозицій райдержадміністрацій, на маршрутах шкільних автобусів та в межах населених пунктів.

Значну увагу в поточному році буде приділено ремонту штучних споруд (мостів, шляхопроводів, водоперепускних труб). З загального обсягу фінансування планується спрямувати на ремонт штучних споруд до 30 млн грн.

На даний час продовжуються роботи з аварійного ремонту мостового переходу через р. Верхня Терса на автодорозі О081237 Новомиколаївка – Сторчове – Максимівка – Михайло-Лукашеве в с. Новомиколаївська на суму 3 300 тис. грн. Мостова споруда тривалий час знаходилась в аварійному стані та нарешті в поточному році заплановано завершити її ремонт.

Для покращення стану безпеки дорожнього руху ведуться роботи з встановлення та заміни дорожніх знаків, в першу чергу на аварійно небезпечних ділянках доріг та на підходах до залізничних переїздів.

Для забезпечення водовідводу з покриття дороги ведуться роботи з планування узбіччя та покосу трав на узбіччі.

Всього на 2019 рік обсяг субвенції з державного бюджету обласному бюджету Запорізької області на фінансове забезпечення ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення складає 598 473,6 тис. грн, у тому числі на поточний середній ремонт доріг 389 007,8 тис. грн та експлуатаційне утримання 209 465,8 тис. грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: