circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі ремонтують проблемі ділянки доріг

18.10.2017, 10:23

text
Поділитися:

Щоденно на автомобільних дорогах Запорізької області підрядними організаціями проводяться роботи з відновлення дорожнього покриття. Так, минулого тижня ліквідовано 4 407 кв. метрів ямковості. Роботи проводилися на дорогах місцевого значення. Виконання робіт координують Служба автомобільних доріг у Запорізькій області та Департамент промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації.

Ремонтні роботи виконували 7 бригад, а саме: три бригади підрядного підприємства ТОВ «Юк-Інвест», бригада ТОВ «Дорремтехнологія», бригада ТОВ «Фрегат», бригада ТОВ «Вектор інжиніринг груп» та бригада ТОВ «Ремшляхбуд».

Гарячу асфальтобетонну суміш для виконання ремонтних робіт постачали асфальтобетонні заводи ТОВ «Вектор інжиніринг груп» та ТОВ «Ремшляхбуд».

Ліквідацію ямковості виконували на найбільш проблемних ділянках автодоріг загального користування місцевого значення з урахуванням звернень та скарг, що надходять на адресу Служби доріг та на об’єктах, на ремонт яких виділяються кошти з місцевих бюджетів, на умовах співфінасування.

Роботи виконувались на а/д Розівка-Зірка в Якимівському районі, а/д Світлодолинське-Астраханка-Нововасилівка–Ботієве в Приазовському районі, Новомиколаївка-Веселий Гай, Сорочине-Голубкове в Новомиколаївському районі, Рівне-Копані в Гуляйпільському районі, Роботине-Успенівка–Вербове та а/д ст. Новокарлівка–Вербове, Новоолександрівка-Воскресенка-Ганнівка в Приазовському районі.

На цьому тижні при належних погодних умовах проведення ремонтних робіт заплановано на дорогах загального користування в обсязі 5 100 кв. метрів, у тому числі на дорогах державного значення – 1 500 кв. метрів та місцевого значення – 3 600 кв. метрів.

Всього з початку року на дорогах загального користування Запорізької області ліквідовано 342 810 кв. метрів ямковості, у тому числі на дорогах державного значення – 168 671 кв. метри, на дорогах місцевого значення – 174 139 кв. метрів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: