circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі розчистять річки Молочна та Обитічна

24.09.2021, 11:22

text
Поділитися:

Вчора під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Володимира Шустова за участю представників Басейнового управління водних ресурсів річок Приазов’я, Департаменту захисту довкілля облдержадміністрації, Запорізької міської ради, науковців Запорізького національного університету, громадської організації «Екосенс» відбулося засіданні круглого столу на тему: «Стан та проблемні питання водних ресурсів Запорізької області».

Учасники засідання розглянули актуальні проблемні питання водних ресурсів області, зокрема, говорили про необхідність ревіталізації малих річок, відновлення водоохоронних зон, запровадження біологічних методів очищення річок.

На сьогодні заходи, які передбачені «Програмою розвитку водного господарства та оздоровлення річки Дніпро на період до 2021 року», виконано лише на 45%, у зв’язку з її недофінансуванням. Тому Держводагентством ініційовано продовження строку виконання заходів, передбачених даною програмою, до 2024 року.

Володимир Шустов повідомив, що в наступному році за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища планується розробка техніко-економічного обґрунтування щодо розчистки річок Молочна та Обитічна. В подальшому це дозволить провести виконання цих масштабних заходів за рахунок співфінансування державного, обласного та місцевих бюджетів.

– Водні ресурси є однією з найважливіших складових природних ресурсів області. Тому їх збереження та раціональне використання повинно бути забезпечено при впровадженні будь-якої господарської діяльності, – зазначив перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Шустов, підбиваючи підсумки обговорення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: