circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі розпочали роботу нові податкові інспекції

24.09.2018, 12:04

text
Поділитися:

Реформування фіскальної служби Запорізької області наближається до завершального етапу. Відтепер фіскальні функції здійснюватиме Головне управління ДФС у Запорізькій області, а сервісне обслуговування відбуватиметься на районному рівні.

Наразі в області вже утворено 11 управлінь служби, у складі яких сформовано 12 державних податкових інспекцій. Об’єднані державні податкові інспекції втратили статус юридичної особи та припиняють свої повноваження. Робота новоутворених територіальних управлінь, які функціонують в області, зосереджена тільки на обслуговуванні платників податків.

У ГУ Державної фіскальної служби у Запорізькій області повідомляють про територіальні підрозділи, які вже виконують повноваження на відповідній території. Це такі управління ГУ ДФС у Запорізькій області: Олександрівське управління, що охоплює Олександрівський, Шевченківський та Комунарський райони м. Запоріжжя; Вознесенівське управління – Вознесенівський, Дніпровський, Заводський та Хортицький райони м. Запоріжжя; Бердянське управління – м. Бердянськ, Бердянський та Приморський райони; Пологівське управління – Пологівський, Більмацький та Розівський райони; Оріхівське управління – Оріхівський та Гуляйпільський райони; Токмацьке управління – м. Токмак, Токмацький та Чернігівський райони; Василівське управління – Василівський та Михайлівський райони; Мелітопольське управління – м. Мелітополь, Мелітопольський та Веселівський райони; Якимівське управління – Якимівський та Приазовський райони; Енергодарське управління – м. Енергодар, Кам’янсько-Дніпровський та Великобілозерський райони; Вільнянське управління – Вільнянський та Новомиколаївський райони у Вільнянській державній податковій інспекції, Запорізький район – у Запорізькій державній податковій інспекції.

Нагадаємо, минулого року до Головного управління ДФС у Запорізькій області з районних інспекцій разом із профільними підрозділами перейшли аудиторські функції, адміністрування податків і зборів з юридичних осіб, фізичних осіб, а також контроль за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів та погашення податкового боргу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: