circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі розпочав роботу проект з підтримки спортсменів

19.08.2020, 09:04

text
Поділитися:

На базі ШВСМ відбулася презентація IT-продукту «Sport donations». Презентували новий проєкт заступник голови Запорізької облдержадміністрації (стажування) Олександр Свистун, начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова та представники запорізького спорту.

Сьогодні ми презентуємо унікальний проєкт, аналогів в Україні на сьогоднішній день немає, тим більше, ініціатором виступає виконавча влада, що є досить нестандартно, – зазначив Олександр Свистун.

Підтримка та розвиток фізичної культури та спорту є важливим вектором соціально-економічного розвитку області. Недофінансування призводить до занепаду спортивної галузі, і в результаті спортивне життя Запорізького регіону зміщується на узбіччя.

Мета презентованого проєкту – залучити кошти на розвиток та підтримку спортсменів, привернення уваги влади, бізнесу та суспільства до тих проблем, з якими стикаються спортсмени нашого регіону, а також популяризація меценатства, спорту та здорового способу життя.

Імплементатором цього проєкту є Громадська організація «Спортивні донати», засновниками якої є видатні Запорізькі спортсмени Марина Черняк, Дмитро Замотаєв та інші.

Цифрову підтримку надав Вахильчук Владислав, керівник компанії Digital Marketing, спеціаліст в IT, інтернет, соціального та спортивного маркетингу . Він розповів, що основними інструментами проєкту є сайт, чат-боти та соціальні мережі. Механізмом реалізації проекту є краудфаандинг (народне фінансування) та підписка. Реалізація проєкту ґрунтується на прозорій звітності, яка буде у відкритому доступі, демократичності та об’єднанні.

Гроші, які будуть зібрані завдяки реалізації даного проєкту, підуть на покращення спортивної інфраструктури області, оплату витрат на медичні операції та відновлювальні процедури після травм, придбання спортивного інвентарю, фінансування НТЕ спортсменів та команд області та ін.

Тим, хто вирішить стати меценатом Запорізького спорту, будуть надані певні привілеї. Зокрема, безкоштовна атрибутика, квитки, реклама, популяризація в ЗМІ, можливості індивідуальних тренувань.

Наприкінці керівники спортивних федерацій області та міста поставили ряд питань, які безпосередньо стосувалися основних проблем спорту, та як розвиток презентованого проєкту буде сприяти покращенню стану спорту в регіоні.

Завітали на захід депутати Запорізької обласної ради та народний депутат Верховної Ради України Геннадій Касай. Депутати надали рекомендації та побажання щодо покращення подальшої реалізації презентованого проєкту.

Сайт https://sport-donations.zp.ua

Instagram https://www.instagram.com/sportdonationszp

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: