circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі розпочався новий набір патрульних

07.06.2018, 11:27

text
Поділитися:

З травня поточного року проводиться всеукраїнський набір на безстрокову службу на посади інспектора патрульної служби та патрульного поліцейського до лав Національної поліції України.

У Запорізькій області за цією професією відкрито 196 вакансій.

У зв’язку з цим Запорізьким обласним центром зайнятості проведено «Ярмарок вакансій», на якому шукачі роботи мали можливість дізнатися про специфіку професії «інспектор патрульної служби» та «патрульний поліцейський», ознайомитися з етапами підготовки, умовами вступу до патрульної поліції.

Як повідомила заступник директора обласного центру зайнятості Тетяна Кошечко, це вже другий у цьому році «Ярмарок вакансій» з підбору претендентів на відкриті вакансії до лав патрульної поліції. Такі заходи, як показує практика, є дієвими та результативними. Шукачі роботи цікавляться інформацією, звертаються до представників Патрульної поліції в м. Запоріжжі та беруть участь у конкурсі. Кожен, хто знаходиться у пошуках роботи, може отримати вчасну допомогу, корисну інформацію та скористався нею. А роботодавець оперативно забезпечується потрібними кадрами.

Про вимоги до кандидатів на вакантні посади, умови конкурсного відбору, проходження служби та матеріальне забезпечення розповіла шукачам роботи інспектор по зв’язках з громадськістю Управління патрульної служби в м. Запоріжжя Ірина Сергієнко. Вона повідомила, що на службу в патрульній поліції запрошується молодь віком від 20 до 35 років, громадяни України, готові до служби в будь-якому місці регіону, навчатися та підвищувати кваліфікацію. Та головне при цьому – мати бажання працювати, бути дисциплінованим та цілеспрямованим.

Працівникам служби гарантують заробітну плату від 8000 грн., можливість отримання вищої освіти у навчальних закладах системи МВС за державним замовленням. Після тестування, медичного обстеження, перевірки рівня фізичної підготовки учасники проходять співбесіду, за результатами якої складається рейтинг. Найкращі кандидати за рейтингом запрошуються на службу до поліції та проходять первинну професійну підготовку на базі навчальних центрів підготовки поліцейських.

У «Ярмарку вакансій» взяли участь майже 80 безробітних. Зацікавлені пропозицією отримали вичерпні відповіді на запитання та виразили бажання подавати анкети на конкурс.

Додаткову інформацію можна отримати у відділі організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Запорізького ОЦЗ за номером (061)233-11-47 та тел.. 093 882 14 40, з 9:00 до 18:00 у робочі дні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: