circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі розпочався призов на строкову службу

05.04.2018, 12:44

text
Поділитися:

Для Запорізької області державне завдання на призов на строкову службу в армію весною 2018 року складає 630 чоловік, із них до частин Збройних Сил України будуть відправлені 286 осіб (45%), Національної гвардії – 182 (29%), Державної прикордонної служби – 124 (20%) та Державної спеціальної служби транспорту – 38 (6%). Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін під час селекторної наради.

Підготовка до відбору на строкову військову службу в області розпочалася ще в лютому. Наразі до відправки сформовано команду чисельністю 317 осіб, що становить майже 55% від визначеного для області плану.

За словами тимчасово виконуючого обов’язки військового комісару Запорізького ОВК Олександра Мойко, навесні цього року у порівнянні з минулими призовами на третину збільшилося планове завдання щодо чисельності призовників. Якщо восени минулого року це було 490 осіб, то навесні 2018 – вже 630. Восени область на 100% виконала наряд по призову на строкову військову службу.

На сьогодні лише Розівський та Вільнянський райони на 100% виконали наряд, на інших територіях сформовано менше 60% призовників.

У свою чергу, Едуард Гугнін звернувся до керівників територій з проханням активніше допомагати місцевим військкоматам у проведенні інформаційно-агітаційної кампанії та роз’яснювальної роботи щодо залучення на військову службу. Необхідно активніше проводити розшук призовників та залучати до цього Національну поліцію. Наразі в області налічується майже 12 тисяч призовників, які не явилися до військкомату та знаходяться у розшуку.

Також на деяких територіях дуже низький рівень проходження медичної комісії: з 10 поданих осіб є випадки, коли лише 1 кандидатура пригідна до проходження військової служби. Тому постає питання щодо перевірки роботи призовних комісій на місцях, якщо виявляється, що менше 30-40% кандидатів пригідні до служби за станом здоров’я.

Весняний призов на строкову службу триватиме з 1 квітня до 31 травня. Нагадаємо, юнаки, які будуть призвані, не будуть залучатися до виконання заходів безпеки у зоні АТО.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: