circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі розпочався весняний призов до війська

04.04.2019, 12:43

text
Поділитися:

Виконання планового завдання з призову громадян на строкову військову службу навесні 2019 року обговорили учасники обласної селекторної наради, яку провів заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін.

Як зазначив Едуард Гугнін, наряд на формування для Запорізької області становить 958 осіб. Наразі призвано 445 осіб, що становить 46,5% виконання плану. На сьогодні не всі райони області на достатньому рівні виконують завдання з призову громадян на строкову військову службу, тому необхідно посилити роботу на місцях.

Виконуючий обов’язки військового комісара Запорізького обласного військового комісаріату полковник Владислав Хобот повідомив, що державне завдання на весняний призов цього року на строкову військову службу становить 794 чоловік, з них: у частини Збройних Сил України – 348 чоловік, у частини Національної гвардії України – 215, у частини Державної прикордонної служби України – 201, у частини Державної спеціальної служби транспорту – 30. З урахуванням резерву в кількості 164 чоловік усього необхідно призвати 958 осіб.

Призову підлягають юнаки 1992 – 2001 років народження. Термін проходження строкової служби становить 18 місяців з рівнем вищої освіти спеціаліст, для магістрів – 12 місяців. Офіцер наголосив, що в зону проведення ООС військовослужбовці строкової служби не направляються. Мінімальне грошове забезпечення солдата строкової служби складає 350 грн., а в подальшому залежить від посади та військового звання. Під час призову на строкову військову службу виплачуються кошти у розмірі близько 4000 грн. За призовниками, призваними на строкову військову службу, зберігається попереднє місце роботи і середньомісячна заробітна плата на весь період проходження служби.

Солдат строкової служби після шести місяців служби може укласти контракт на проходження військової служби за контрактом терміном на три роки або після 11 місяців служби – на шість місяців.

Для проведення весняного призову на військову строкову службу ще залишається квітень, травень і червень.

Перша відправка юнаків у кількості 52 особи на навчання до Полтави відбудеться вже 8 квітня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: